Platinum partner
28
Років досвіду
10
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
12
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
3276
Останній візит на сайт
вчора

Продаж комерційної нерухомості (2)

  • 285 000 $
    4 385 $/м²

    Михайлівська вул., 24-А

    багатофункціональне приміщення
    65 м²
    1870 рік побудови
    вчора
    Продаж Михайлівська, 24 (вхідна група): тут у бізнесу з'явиться власне обличчя. Орендар діючий. Михайлівська площа — одне з тих місць Києва, де місто все ще звучить як старий європейський роман. Вранці тут пахне кавою та каменем після дощу, вдень вулицею піднімаються туристи до собору, ввечері загоряються вікна старих будинків, і центр стає майже театральним. Саме тут, на Михайлівській, 24А, знаходиться приміщення, яке складно назвати просто комерцією. Це простір з обличчям. 65 м² у самому центрі Києва. Окремий фасадний вхід. Чотири фасадні вікна. Узаконена вивіска. Високі стелі майже чотири метри. Для центру Києва це рідкісна комбінація: фасад, окремий вхід, чотири фасадні вікна та можливі...
    Рієлтор
  • 203 000 $
    1 650 $/м²

    Саксаганського вул., 44

    приміщення вільного призначення
    123 м²
    сьогодні
    Продаж фасадного приміщення 123 м² з орендарями — інвестиція з доходом! Перший поверх житлового фасадного будинку. Активний трафік. Окремий фасадний вхід через парадне. Два вікна на вулицю, решта — у тихий зелений двір (є шикарний балкон для відпочинку). 8 кабінетів + просторий ресепшн + санвузол + балкон. Якісний робочий ремонт. Високі стелі 3,08–3,75 м. Усі комунікації. Зараз в оренді під клініку (орендар готовий залишитися). Відмінне місце для медичного центру, стоматології, салону краси, освітніх послуг або офісу. Високий пішохідний трафік, презентабельний фасад, зручне розташування. Ваш дохід з першого дня — приміщення вже з орендарем! Телефонуйте, щоб домовитися про пере...
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.